Nasze biuro nieruchomości zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem oraz administrowaniem nieruchomościami. Zajmujemy się przede wszystkim administracją wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Zainteresowanym osobom proponujemy wynajem mieszkania, jeśli ktoś szuka dla siebie mieszkania w dobrej lokalizacji, z wszystkimi udogodnieniami. Polecamy mieszkania na wynajem Warszawa, o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, zależnie od preferencji naszych klientów. Administrujemy również kamienice oraz wszelkie nieruchomości komercyjne, w tym:

  • magazyny,
  • biurowce,
  • galerie handlowe.

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami:

Zarządzanie nieruchomościami . Zajmujemy się wszystkimi formalnościami i dbamy o dobro wszystkich naszych klientów.

Zarządzanie i administrowanie budynkami

W naszej ofercie znajduje się również ewentualna wycena mieszkania, jeśli klienci chcieliby zakupić dla siebie wymarzony lokal, na własność. Dzięki temu przed realizacją transakcji, zainteresowani dowiedzą się ile pieniędzy muszą zapłacić za dane mieszkanie lub za ile mogą je sprzedać. Tym samym udanie przygotują się do każdej transakcji, dzięki czemu zostanie przeprowadzona bez większych kłopotów. Administrowanie nieruchomościami opiera się w naszym przypadku na obsłudze technicznej budynków, pielęgnacji zieleni oraz utrzymaniu czystości we wszystkich możliwych budynkach. Administrowanie budynkiem jest zawsze bardzo dokładnie zaplanowane, włączając w to wszelkie potrzeby mieszkańców.

Szybkie znalezienie idealnego mieszkania

Samodzielne poszukiwania mieszkania na wynajem nie zawsze kończą się sukcesem, dlatego warto zaufać naszej firmie i wyszukać dla siebie idealne mieszkania do wynajęcia Radom. Często bywa tak, iż firmy administrujące nieruchomościami nie pomagają swoim klientom w dostateczny sposób, jednak my staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby klienci jak najszybciej znaleźli dla siebie lokal, w którym będą mogli zamieszkać wraz ze swoimi rodzinami. W grę wchodzi zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy.

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: IMPERIA Web Studio