PIK Nieruchomości to zespół doświadczonych specjalistów w zakresie zarządzania nieruchomościami. Jesteś właścicielem budynku mieszkalnego, kamienicy czy nieruchomości użytkowej i potrzebujesz sprawnego zarządzania od A do Z? Kompleksowa obsługa nieruchomości różnego rodzaju to jedna z naszych specjalności. Administrowanie budynkiem, w tym pełna obsługa dokumentacji, rozwiązywanie kryzysowych sytuacji i szybkie reakcje w przypadku zagrożenia czy problemu to nasze atuty. Dodatkową korzyścią płynącą ze współpracy z nami jest doskonały kontakt. Zawsze szybko i wyczerpująco odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości i udzielimy merytorycznego wsparcia. Administrowanie nieruchomościami w naszym wykonaniu jest przejrzyste – nigdy nie ma żadnych wątpliwości co do prawidłowości dokumentacji. 

Zarządzanie nieruchomościami możesz nam powierzyć w pełni – przekonaj się osobiście, że możesz na nas polegać. Nie musisz obawiać się rezultatów naszej pracy. Pracujemy przejrzyście, terminowo i rzetelnie. W każdej chwili masz wgląd w dokumentację, a my odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami naprawdę jest kompleksowe! Dzięki temu możesz spokojnie zajmować się swoimi obowiązkami, a my zadbamy o resztę. 

PIK Nieruchomości to biuro nieruchomości prowadzone przez zespół specjalistów. Doskonale orientujemy się w przepisach i prawie związanymi z zarządzaniem nieruchomościami. Oprócz kompleksowej obsługi w zakresie wszelkich formalności związanych z administrowaniem budynkiem nasze biuro zajmuje się również innymi kwestiami formalnymi w zakresie wszelkich nieruchomości. Szukasz mieszkania do wynajęcia? Dysponujemy bogatą bazą nieruchomości gotowych do zamieszkania. Wszystkie mieszkania w naszej ofercie to lokale wyremontowane, wyposażone i gotowe do wprowadzenia się. Dzięki naszej pomocy wynajem mieszkania będzie prostą i przyjemną sprawą. Nie musisz już poświęcać czasu na samodzielne przeszukiwanie i weryfikowanie ofert. Wystarczy, że określisz nam swoje wymagania co do lokalu, jaki Cię interesuje, a my przedstawimy Ci dopasowaną ofertę. Znalezienie mieszkania będzie proste i przyjemne jak nigdy dotąd! Po wynajmie mieszkania wszelkie kwestie związane z jego formalnym zarządzaniem leżą po naszej stronie. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości i problemów skontaktuj się z nami, a rozwiążemy wszystko najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. 

Chcesz sprzedać mieszkanie lub całą nieruchomość? Zajmiemy się tym od początku do samego końca. Możesz na nas liczyć w każdej kwestii związanej z nieruchomościami. Wiemy, że zakup czy sprzedaż nieruchomości to zadanie trudne, czasochłonne i wiążące się z wieloma formalnościami. Jesteśmy tu po to, żeby nie tylko Ci w tym pomóc, ale również Cię wyręczyć. 

Szukasz mieszkania w Radomiu lub chcesz sprzedać nieruchomość (prywatną lub użytkową)? Zajmiemy się realizacją tego zadania od początku do samego końca. Najważniejsza kwestia przy zakupie i sprzedaży nieruchomości to pełna wycena. Nasz zespół to specjaliści w zakresie obsługi nieruchomości, dlatego rzetelnie i szybko określimy wartość całej nieruchomości, wystawimy w Twoim imieniu ogłoszenie, a także dopełnimy wszelkich formalności z nabywcą. Ty w tym czasie możesz spokojnie zająć się swoimi obowiązkami, nie zaprzątając sobie głowy formalnościami – od tego jesteśmy my. 

Na rynku nieruchomości poruszamy się już od kilkunastu lat – ta branża nie ma przed nami żadnych tajemnic!

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: IMPERIA Web Studio